خانه
درباره ما
محصولات
خدمات
اخبار
مقالات
تماس با ما
اطلاعات کلی

شرکت امریکن ژنتیکس فعالیت تجاری خود از اوایل سال 2000 شروع کرده و شکاف عظیمی را در بخش اصلاح و تولید ژنتیکی را در کشور یونان پر کرده است. این شرکت هم اکنون، تنها شرکتی است که در یونان تحقیق و توسعه بذور هیبرید سازگار با شرایط آب و هوایی مختلف را برعهده دارد.

امریکن ژنتیکس نیز به نوبه خود یک محصول هیبرید و نتیجه همکاری متخصصان یونانی و ایتالیایی است که دارای چهار شعبه و شش مرکز تحقیقات در اروپا و امریکای لاتین بوده و در زمینه تحقیقات، ارزیابی، تولید و بازاریابی محصولات ژنتیکی باکیفیت و سالم تخصص دارند.

هدف این شرکت تأمین نیاز تولیدکنندگان بذر، واردکنندگان و توزیع کنندگان بذور تجاری و از این طریق برآورده کردن نیازِ حتی دقیق ترین کشاورزان در 23 کشور مختلف در اروپا، آسیا و آفریقا است، به طوری که هم اکنون حضور تجاری فعالی در این کشورها دارد.

تعهد ما به تحقیق و نوآوری، از طریق سرمایه گذاری پایدار و مشارکت در پروژه های تحقیقاتی بزرگ که توسط اتحادیه اروپا تأمین سرمایه می شود، موجب می گردد تا امریکن ژنتیکس دارای بالاترین سطح تکنولوژی تولید بذر هیبرید مقاوم و کارآمد باشد و همچنین امکان گسترش دامنه جدیدی از محصولات در بازار برای ما فراهم می شود.

دپارتمان مدرن تحقیق و توسعه (R&D) امریکن ژنتیکس، از پیشرفته ترین سطح تخصصی خلق و تولید ذرت هیبرید برخوردار بوده و به این واسطه امریکن ژنتیکس، به عنوان یکی از شرکت های قدرتمند بین المللی در زمینه تولید بذر ذرت شناخته شده است. ما همچنین، از توانایی یکسانی در تولید و توسعه ارقام سویا، یونجه و غلات و هیبرید سورگوم برخورداریم.

امریکن ژنتیکس، با مسلح کردن خود با دانش و تجربه کسب شده در دهه اول زندگی خود با چالش های یک شرکت رو به رشدِ پویا و پرانرژی روبرو شده و موفقیت های خود را یکی پس از دیگری جشن می گیرد. ما با دقت فراوان فعالیت های متنوعی را برای توسعه راهبردی پروژه به منظور تولید ارزش برای تولیدکننده ها، همکارانمان و بنگاه های اقتصادی به کار می گیریم.


خانه / درباره ما / اطلاعات کلی
WRITE SOMETHING
CONTACT US

Address

AMERICAN GENETICS S.A.
INDUSTRIAL AREA OF THESSALONIKI
49B PHASE, 57022, SINDOS
THESSALONIKI
Τ. +30 2310799091
F. +30 2310799091Login-iconLogin 

Back to Top