خانه
درباره ما
محصولات
خدمات
اخبار
مقالات
تماس با ما
خدمات

 امریکن ژنتیکس یک شرکت یونانی و ایتالیایی است که دفتر مرکزی آن در شهر تسالونیکی یونان مستقر است و تنها شرکتی است در کل کشور تحقیقات، اصلاح نباتات، تولید و تجارت مواد ژنتیکی برای کشاورزی را بر عهده داشته و دارای دپارتمان بهبود ژنتیکی، دپارتمان فنی و شعب مختلف در یونان، ایتالیا، قبرس، بلغارستان و ایران می باشد.

ماموریت اساسی گروه امریکن ژنتیکس، افزودن ارزش و اعتبار به شرکت های تولید کننده بذر و شرکت های بازرگانی بذر، در درجه اول در منطقه مدیترانه و سپس در سراسر جهان می باشد. خدمات ما به این شرکت ها عبارتند از:

  1. بهبود ژنتیکی هیبریدها و ارقام منتخب، در تأسیسات و مزارع خصوصی در شمال یونان و ایتالیا که توسط شعبه امریکن ژنتیکس ایتالیا صورت می گیرد.
  2. تحقیقات به منظور ارزیابی هر ساله بیش از 2500 هیبرید جدید، در شرایط خاص خشک و گرم یا گرمابی حوزه مدیترانه، جهت انتخاب بهترین مواد ژنتیکی در گستره ای از هیبریدها و ارقام شرکت بر اساس آخرین بروزرسانی ها.
  3. ارزیابی از طریق کاشت مزارع آزمایشی در کشورهایی که در شرکای تجاری ما در آن حضور دارند و با همکاری کارشناسان محلی و منطقه ای آن ها، تا امکان بازدید و کنترل این مزارع و مشاهده مراحل محصول برای آن ها فراهم آید.
  4. تولید بذر که تولید مقادیر مورد نیاز از هیبریدها و ارقام منتخب را در ایتالیا و یونان را فراهم می آورد. در 2015 تولید بذر در ترکیه نیز آغاز شده است. نگهداری اینبردلاین ها اختصاصاً در ایتالیا و یونان صورت می گیرد.
  5. آموزش کادر متخصص شرکای تجاری، در مورد موضوعاتی از قبیل انواع هیبریدها و ارقام مختلف به منظور دستیابی به بهترین نتایج تجاری.

 


خانه / درباره ما / خدمات
WRITE SOMETHING
CONTACT US

Address

AMERICAN GENETICS S.A.
INDUSTRIAL AREA OF THESSALONIKI
49B PHASE, 57022, SINDOS
THESSALONIKI
Τ. +30 2310799091
F. +30 2310799091Login-iconLogin 

Back to Top