خانه
درباره ما
محصولات
خدمات
اخبار
مقالات
تماس با ما
چشم انداز و ارزش ها

 چشم انداز ما بنیان نهادن شرکتی است که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه کار خود داشته و یک شرکت پیشرو در بازار بذر یونان بوده و نقش موثری در بازارهای بین المللی بذر دارد که این مهم با ارزش گذاری برای مشتریان خود از طریق خلق و توسعه بذور هیبرید و ارقام گیاهی جدید و تولید بذر فراهم می آید.

ما برای دستیابی به اولویت های استراتژیک مرتبط با چشم انداز خود، طریق تحقیقات، نوآوری در فناوری و کیفیت بالا در تولید را انتخاب کرده ایم تا با حضوری فعالانه، جایگاه خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار تثبیت کنیم. به طور همزمان، اتحاد و هم افزایی در گروه ما، سابقه و رزومه شرکت را در سطح بین المللی تقویت کرده، جای پای ما را در بازارهای جدید استحکام می بخشد. 

گروه امریکن ژنتیکس، برای تحقق بخشیدن به مأموریت خود، ارزش هایی همچون پشتکار، کار گروهی، مسئولیت پذیری، اعتماد و عمل متقابل در برنامه همکاری خود قرار داده است.

پشتکار: ما اهداف تعیین می کنیم و با تعهد منسجم اهداف خود را در تمام بخش ها و مراحل کاری از جمله فعالیت های آزمایشگاهی، امور اداری و کارهای میدانی و مزرعه ای دنبال می کنیم. ما در مزارع تحت شرایط آب و هوایی سخت ساعات طولانی مشغول به کار و فعالیت هستیم تا زمانی که نتایج مورد نظر خود را که تولید یک محصول با کیفیت و مورد اعتماد برای مشتریانمان می باشد، دست یابیم.

کار گروهی: هر یک از ما عضوی از یک تن واحده هستیم که از طریق کار گروهی، حرکت و کارکرد شرکت را هدایت می کنیم. ما اهداف یکسانی داریم و آن ها را با کار کردن در کنار هم در سطح حرفه ای و با تمام انرژی خود عملی می کنیم.

مسئولیت پذیری: وقتی که کاری به ما محول می شود، مسئولیت آن را برای انجام بهنگام آن به عهده گرفته و آن را انجام می دهیم. در صورت نیاز از همکاران خود کمک گرفته و اطمینان حاصل می کنیم که هیچ اشتباهی دو بار تکرار نمی شود.

اعتماد: یک گروه هیچ گاه به موفقیت بلند مدت نائل می گردد مگر در سایه تنها دارایی با ارزش آن که نیروی انسانی می باشد. امریکن ژنتیکس یک خانواده است و ما می دانیم که تک تک اعضای این خانواده قابل اعتماد بوده و می توان روی کمک همکاران خود حساب کرد.

عمل متقابل: همیشه به خاطر خواهیم داشت که بدون پشتیبانی جامعه خود، نمی توانیم به اهدافمان دست یابیم. به همین دلیل ما مسئولیت خود را در قبال این جامعه از طریق یک برنامه منسجم همکاری اجتماعی به انجام می رسانیم.


خانه / درباره ما / چشم انداز و ارزش ها
WRITE SOMETHING
CONTACT US

Address

AMERICAN GENETICS S.A.
PLOT No. 102, Toumpa Kavalari,
57200, Thessaloniki, GREECE
Tel. +30 2394051633Login-iconLogin 

Back to Top