خانه
درباره ما
محصولات
خدمات
اخبار
مقالات
تماس با ما
حضور شرکت در سطح بین المللی

علیرغم این که شرکت امریکن ژنتیکس، یک شرکت جوان است و به تازگی دهه اول زندگی خود را پشت سر گذاشته است (تاسیس در 2003)، اما توانسته در این مدت کوتاه به یک شرکت پیشرو در بخش مهم تحقیقات، ارزیابی، تولید مواد ژنتیکی از تجارت یونان شناخته شود. فعالیت های امریکن ژنتیکس بر روی هیبریدهای ذرت، سورگوم، ارقام یونجه، سویا و غلات زمستانه متمرکز شده است و به حضور قابل توجهی در عرصه بین المللی دست یافته است به طوری که بیش از 90 درصد فعالیت های آن خارج از مرزهای یونان صورت می گیرد.

    شرکت های امریکن ژنتیکس یونان، امریکن ژنتیکس ایتالیا، امریکن ژنتیکس اوکراین، امریکن ژنتیکس بلغارستان و امریکن ژنتیکس قبرس، شعبه هایی از شرکت هستند که تحت نام امریکن ژنتیکس فعالیت می کنند و به زودی یک شعبه دیگر در ترکیه تأسیس می شود. این گروه همچنین برندهای دیگر را تولید و به طور مستقیم یا از طریق توزیع کنندگان به فروش می رساند. ما هم اکنون در حال آزمایش های پیش از تجاری سازی در 23 کشور در اروپا، آسیا، افریقا، و بازار پرتقاضای ژاپن هستیم.

یکی از اولویت های گروه، نفوذ و گسترش برند در 9 بازار جدید در جهان اسلام، از طریق کشور ترکیه به عنوان پلی برای همکاری می باشد. 


خانه / درباره ما / حضور شرکت در سطح بین المللی
WRITE SOMETHING
CONTACT US

Address

AMERICAN GENETICS S.A.
PLOT No. 102, Toumpa Kavalari,
57200, Thessaloniki, GREECE
Tel. +30 2394051633Login-iconLogin 

Back to Top